Wszystko to co moje - wypady, Opencaching, liryka i paranoje.
wtorek, 23 października 2012
Pustki Cisowskie
Pustki cisowskie-szczerze polecam zwiedzić okoliczne lasy-cudowny klimat, szczególnie jesienią! To był kolejny wypad rowerowy z Kondim na skrzynki-stuknęło 380 na konto-jeea!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz