Wszystko to co moje - wypady, Opencaching, liryka i paranoje.

piątek, 25 października 2013











 

Projekt Opencaching-notka za jakiś czas

Autor: Pichu o 04:19 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Opencaching, Projekty
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (6)
    • ▼  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
  • ►  2012 (27)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (9)
    • ►  października (15)

O mnie

Moje zdjęcie
Pichu
Członek dwuosobowego składu niepoprawnych politycznie keszerów-Night Cachers Team który tworzę wraz z przyjacielem o nicku młody91. Wierny fan keszy własnej roboty, miejskich patentów jak i leśnych cudów natury, z naciskiem na to drugie. Miłośnik bunkrów, schronów, urbeksów, lasów, łąk, gór i wszystkiego co nie dostępne na szlaku. FTF Killer, „ nocny marek ‘’, zawsze chętny smakowania lokalnego browaru, słowem-pichu ; )
Wyświetl mój pełny profil

Etykiety

  • Liryka (10)
  • Opencaching (7)
  • Paranoje (8)
  • Projekty (2)
  • Wypady (5)
  • ZHP (3)

Ostatnio odwiedzili

Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.