czwartek, 28 marca 2013

To coś na bani, blizny i oparzenia.


Po prostu wrzucam to, żeby wiedzieć, że muszę dopisać tutaj swój wers...

Rozkmina.

Męczy mnie to czasem.

Wspomnienia kurwa ciągle żywe...

Ja pierdolę!

...