Wszystko to co moje - wypady, Opencaching, liryka i paranoje.
czwartek, 28 marca 2013
To coś na bani, blizny i oparzenia.
Po prostu wrzucam to, żeby wiedzieć, że muszę dopisać tutaj swój wers...
Rozkmina.
Męczy mnie to czasem.
Wspomnienia kurwa ciągle żywe...
Ja pierdolę!
...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz