Wszystko to co moje - wypady, Opencaching, liryka i paranoje.
wtorek, 21 maja 2013
Szczerze się przyznam-pierwsza zwrotka
Druga zwrotka
Na koniec
Dedykowane.
Ciągle tutaj jestem.
Rest in Peace skurwysyny!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz