sobota, 13 października 2012

Półtusza wieprzowa

Co tu duszo mówić. To jest świnia. Świnie jak wiadomo w tym kraju się je.


Może i to wygląda dość brutalnie. Mimo to codziennie po kilka razy słyszę " Na miejscu schab panierowany " czy " Polędwiczki wieprzowe w sosie na dowóz". No to wyciągam mięcho, klepię, potem na patelnię a ludzie się tym zajadają.

Zapraszam więc do rzeźni, ciekawe ile z tych osób zjadłoby potem polskiego schabowego.

Paranoja nr 1


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz