A to właśnie nasze świry-Roksana, Kasia i Natalia ; )
Jesteśmy po V zbiórce która bardzo fajnie nam wyszła. Pierwsze barwy poszły dla Roksany-na prawdę dużo dla nas zrobiła. No i najważniejsze-zbiórka była debiutem mojego brata-gratuluję! Tak trzymaj ziomek ; )
Czemu akurat w etykiecie paranoję? A no dlatego, że to choć na co dzień po za mną, to jednak tak silnie zakorzenione w sercu, że jest to jednak jakąś paranoją. Tak-kocham ZHP i to co umożliwia.
' Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl-pomóż, czyli działaj '
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz