poniedziałek, 29 października 2012

Próbna Wejherowska Drużyna Wędrownicza

Po odejściu z hufca Rumia razem z przyjacielem postanowiliśmy spróbować sił w hufcu Wejherowo. Komenda okazała się bardzo przychylna naszym staraniom i tak właśnie po kilkunastu telefonach stwierdziliśmy, że czas walczyć o swoje-chcemy mieć drużynę, chcemy zrobić z nich CzB i pokazać co to jest survival.

A to właśnie nasze świry-Roksana, Kasia i Natalia ; )


Jesteśmy po V zbiórce która bardzo fajnie nam wyszła. Pierwsze barwy poszły dla Roksany-na prawdę dużo dla nas zrobiła. No i najważniejsze-zbiórka była debiutem mojego brata-gratuluję! Tak trzymaj ziomek ; )

Czemu akurat w etykiecie paranoję? A no dlatego, że to choć na co dzień po za mną, to jednak tak silnie zakorzenione w sercu, że jest to jednak jakąś paranoją. Tak-kocham ZHP i to co umożliwia.

' Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl-pomóż, czyli działaj ' 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz