środa, 10 października 2012

Dalmierz Zeissa


Zdjęcie z wyprawy keszowej na Hel. Tutaj akurat zdobywam Dalmierz Zeissa, bardzo przyjemny kesz którego zdobycie wiąże się z małym przypływem adrenaliny.

 Wyprawa keszowa? Kesz?

Tak dokładnie. Opencaching to gra dla posiadaczy GPS, chociaż nie jest to obowiązkowe. Ja np gram bez ' giepsa'. Cała sprawa polega na szukaniu skarbów ( pojemników z fantami na wymianę ). Każdy taki skarb, posiada dziennik, w który po znalezieniu skrzynki gracze rejestrują jej znalezienie. Wymieniają fanty, cieszą się z genialnych i twórczych pomysłów ukrycia skarbu, podziwiają widoki lub po prostu czerpią radość z okoliczności zdobywania kesza. To samo robią następnie na stronie internetowej w logu skrzynki. W ten sposób nasze statystyki na stronie rosną ( skrzynki znalezione, nieznalezione, założone i wiele innych ). Ot co.

Ja gram od 2 / VII / 2009 r i znalazłem do tej pory 372 skrzynki w różnych miejscach w kraju.
Wyciągam z tej gry bardzo wiele radości. Gdyby nie ta gra nigdy nie poznałbym tych wszystkich miejsc ww swojej okolicy.

Serdecznie polecam Opencaching ; )



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz