Zaczniemy od produktów:
-banany
-mąka
-jajka
-mleko
-woda
-cukier waniliowy
-proszek do pieczenia
-bita śmietana
-wiórki czekoladowe
-mandarynki/ pomarańcze ( polecam również kiwi )
-coś od siebie ; )
Mamy już ciasto. Teraz szykujemy patelnię. Rozgrzewamy i na głęboki i gorący tłuszcz wrzucamy nasze banany w cieście.
Proponuję podawać z bitą śmietaną, mandarynką i Nutellą. Mandarynkę można zastąpić pomarańczem lub kiwi.
Wiórki czekoladowe-najlepiej wychodzą starte na tarce z 5 kostek czekolady. Polecam czekolady typu
" łaciata" np. Milka.
Ciasto w czasie smażenia dość mocno strzela, dlatego warto zachować ostrożność. Co jakiś czas obracamy aż do uzyskania złocistego koloru ciasta.
Tak usmażone, złociste placki z bananem są już gotowe do spożycia. Całość posypujemy przygotowanymi wcześniej wiórkami czekoladowymi.
Polecam jako deser.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz