czwartek, 15 listopada 2012

Skwer im. Tajnego Hufca Harcerzy w Gdyni.

Dzisiaj już po raz któryś przechodziłem w Gdyni koło pomnika poświęconego harcerzom. Kiedyś była tu skrzynka OC. Była..

Postanowiłem nie czekać na jej reaktywację i wziąłem się za to samemu. Taki pomnik i nie ma swojej skrzynki..


Oczywiście chciałem kesza ukryć w sposób sprytny i pewnie jest to w tym miejscu możliwe, jednak zrezygnowałem z kombinowania i zostałem przy tradycyjnym sposobie ukrycia.



Od dłuższego czasu wszystkie harcerskie symbole które mijam mają dla mnie co raz większe znaczenie. Tak, przesiąknąłem już tą ogromną mocą Skautowego ruchu po całości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz