środa, 7 listopada 2012

Witam Cie w moim świecie



Najnowszy tekst-mój pierwszy z czterema zwrotkami, który ogarnąłem w dwa dni. Jest to taka moja mała perełka i duma.

Zdałem sobie sprawę z pewnego faktu. Wszystko, co w moich tekstach wydaje się chore, fantastyczne, nieziemskie-to czyste odwzorowanie tego, co widzę w realiach. Po prostu opisuję to po swojemu, więc jeśli ktoś mnie zna, wie czym się martwię, co mam w głowie to będzie mu łatwiej dopasować całą symbolikę do świata rzeczywistego.

Zapraszam do lektury. Kiedyś to nagram.




 

Mam do tego tekstu na prawdę świetny beat więc to będzie mój cel nr jeden przy najbliższym wypadzie do studia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz