Wszystko to co moje - wypady, Opencaching, liryka i paranoje.
wtorek, 11 grudnia 2012
Oto koniec litości.
I tak kończę pierwszą płytkę. Chyba w zdjęcia tekstu wkradły się jakieś literówki..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz